Návrhy interiérů, návrhy kuchyní, návrhy designového nábytku a ceny:

Byt 4+1 / 4+KK od 400,-Kč/m2 (90-120 m2)

Návrh interiéru bytu / interiéru RD  - obytného prostoru s kuchyňským koutem, případně samostatnou kuchyní, 1x ložnice, 2x dětského pokoje (ev. 1x pokoj + 1x pracovna), koupelny, předsíně, vč. úložných prostor. V ceně: Konzultace na místě vč. zaměření pro návrh interiéru. Návrh dispozice / příp. změn dispozičního uspořádání. Základní skici a 2D, 3D dokumentace návrhu, návrh a design jednotlivých pokojů vč. detailů, návrh vestavného nábytku, kuchyně, úložných prostor, návrh a výběr materiálů a provedení povrchů stěn, podlah, dveří. Výběr sedacího nábytku a dalšího vybavení interiéru, zařízení koupelny. Doplňky a osvětlení. Vizualizace. Dokumentace pro realizaci. Zajišťení cenových nabídek, možnost zajištění výroby. Asistence při výběru materiálů a zadání zakázky u dodavatele v rozsahu 8-10 hod., vč. dopravy. Uvedená sazba je základní, po zadání a upřesnění požadavků bude cena vždy upřesněna individuálně, konkrétní cenovou nabídkou. Tato sazba se nevztahuje na atypické prostory, návrh designového nábytku, designové a atypické kuchyně.

Byt 3+1 / 3+KK od 450,-Kč/m2 (60-89 m2)

Návrh interiéru bytu / interiéru RD  - obytného prostoru s kuchyňským koutem, případně samostatnou kuchyní, 1x ložnice, 1x dětského pokoje, koupelny, předsíně, vč. úložných prostor. V ceně: Konzultace na místě vč. zaměření pro návrh interiéru. Návrh dispozice / příp. změn dispozišního uspořádání. Základní skici a 2D, 3D dokumentace návrhu, návrh a design jednotlivých pokojů vč. detailů, návrh vestavného nábytku, kuchyně, úložných prostor, návrh a výběr materiálů a provedení povrchů stěn, podlah, dveří. Výběr sedacího nábytku a dalšího vybavení interiéru, zařízení koupelny. Doplňky a osvětlení. Vizualizace. Dokumentace pro realizaci. Zajišťení cenových nabídek, možnost zajištění výroby. Asistence při výběru materiálů a zadání zakázky u dodavatele v rozsahu 8-10 hod., vč. dopravy. Uvedená sazba je základní, po zadání a upřesnění požadavků bude cena vždy upřesněna individuálně, konkrétní cenovou nabídkou. Tato sazba se nevztahuje na atypické prostory, návrh designového nábytku, designové a atypické kuchyně.

Byt 2+1 / 2+KK od 550,-Kč/m2 (40-59 m2)

Návrh interiéru bytu  - obytného prostoru s kuchyňským koutem, 1x ložnice, koupelny, předsíně, vč. úložných prostor. V ceně: Konzultace na místě vč. zaměření pro návrh interiéru. Návrh dispozice / příp. změn dispozišního uspořádání. Základní skici a 2D, 3D dokumentace návrhu, návrh a design jednotlivých pokojů vč. detailů, návrh vestavného nábytku, kuchyně, úložných prostor, návrh a výběr materiálů a provedení povrchů stěn, podlah, dveří. Výběr sedacího nábytku a dalšího vybavení interiéru, zařízení koupelny. Doplňky a osvětlení. Vizualizace. Dokumentace pro realizaci. Zajišťení cenových nabídek, možnost zajištění výroby. Asistence při výběru materiálů a zadání zakázky u dodavatele v rozsahu 8-10 hod., vč. dopravy. Uvedená sazba je základní, po zadání a upřesnění požadavků bude cena vždy upřesněna individuálně, konkrétní cenovou nabídkou. Tato sazba se nevztahuje na atypické prostory, návrh designového nábytku, designové a atypické kuchyně.

Byt 1+1 / 1+KK od 600,-Kč/m2 (18-39 m2)

Návrh interiéru bytové jednotky  - obytného prostoru s kuchyňským koutem, nebo samostatnou kuchyní, vč. koupelny a předsíně, vč. úložných prostor. V ceně: Konzultace na místě vč. zaměření pro návrh interiéru. Návrh dispozice / příp. změn dispozišního uspořádání. Základní skici a 2D, 3D dokumentace návrhu, návrh a design místnosti / bytu vč. detailů, návrh vestavného nábytku, kuchyně, úložných prostor, návrh a výběr materiálů a provedení povrchů stěn, podlah, dveří. Výběr sedacího nábytku a dalšího vybavení interiéru, zařízení koupelny. Doplňky a osvětlení. Vizualizace. Dokumentace pro realizaci. Zajišťení cenových nabídek, možnost zajištění výroby. Asistence při výběru materiálů a zadání zakázky u dodavatele v rozsahu 4-8 hod., vč. dopravy. Uvedená sazba je základní, po zadání a upřesnění požadavků bude cena vždy upřesněna individuálně, konkrétní cenovou nabídkou. Tato sazba se nevztahuje na atypické prostory, návrh designového nábytku, designové a atypické kuchyně.

 

Návrhy kuchyní od 1000,-Kč/bm

Návrhy kuchyní. Optimální řešení kuchyně na míru prostoru, požadavkům klienta i rozpočtu, (možnost přizpůsobení návrhu zvolenému dodavateli). Návrh dispozice a sestavy nábytku dle ergonomických zásad, funkční a logické uspořádání. Design kuchyně /dle požadavku klienta/, korespondující s konceptem stylu interiéru. V ceně je kompletní poradenství, zajišťení cenových nabídek dodavatelů, asistence při výběru materiálu – v rozsahu max. 2 hod., výrobní dokumentace.

Návrh atypického designového nábytku od 2000,-Kč/bm

Návrhy atypického nábytku. Optimální řešení vestavného nábytku na míru prostoru, požadavkům klienta i rozpočtu, (pro individuální výrobu) korespondující s konceptem stylu interiéru. V ceně je kompletní poradenství, zajišťení cenových nabídek dodavatelů, asistence při výběru materiálu, výrobní dokumentace v rozsahu max. 2 hod.

Návrh dětského pokoje od 500,-Kč/m2

Návrhy dětských pokojů. Originální prostředí pro radost z bydlení Vašich nejmilejších. Funkční a logické uspořádání pokoje pro hru, zdravé spaní, i pro pohodlné učení, s dostatkem úložného prostoru. V ceně je kompletní poradenství, zajišťení cenových nabídek dodavatelů, asistence při výběru materiálu, výrobní dokumentace v rozsahu 0,5 dne.

Návrh bez zaměření, bez konzultace – pouze online sleva 100,-Kč/bm/m2 (ze standardní ceny)

Shodné jako všechny výše uvedené možnosti velikostí interiérů bytů, nebo samostatných celků (kuchyní, nábytku, jednotl. pokojů), bez zaměření a konzultace na místě (možné tedy realizovat i“na dálku”), vč. online, tel. poradenství. Vč. dokumentace pro realizaci, se seznamem prvků s odkazy k zakoupení, (dle dohody a vzdálenosti od Prahy - se zajištěním nabídek pro realizaci, bez asistence u dodavatelů). Není možné ručit v návrhu za správnost zadaných podkladů - klientem.

Vizualizace vlastního návrhu od 200 do 250,-Kč/m2

Samostatná vizualizace, ve fotorealistické kvalitě, vč. 3D náhledů prostoru. (Bez autorského návrhu, bez poradenství, bez technické dokumentace a bez zaměření / konzultace). Podklady k vizualizaci je nutné dodat elektronicky, ve formě půdorysu v PDF, DWG, výkresu od designera, architekta, seznam prvků projektu, fotografií prostoru, přesného popisu zadání.

 

Návrhy komerčních interiérů

Návrhy komerčních interiérů, kanceláří, obchodních a veřejných prostor, výstavních expozic. Cena (je obdobná jako u rezidenčních interiérů) ale dohodou, po upřesnění požadavků.

Cena návrhu interiéru se stanovuje před zahájením spolupráce a v jejím průběhu je neměnná.

Další služby:

Konzultace, vč. poradenství a zaměření: Záloha 2000,-Kč / kdekoli v Praze (ve středočeském kraji dle dohody), v případě následné dohody o spolupráci, je záloha započítána do celkové ceny návrhu interiéru, a je tedy zdarma.

Asistence v obchodech a další osobní konzultace nad rámec sjednané zakázky: 500,-/hod.

Dohled nad realizací, koordinace dodavatelů, celkové zakázky: 5-10% z ceny realizace zakázky (dle výše investičních nákladů realizace). Účtuje se pouze v případě, realizujete-li zakázku s vašimi vlastními dodavateli, a tuto službu požadujete. V případě realizace s doporučenými dodavateli, může být tato služba poskytována v rámci realizace zakázky zdarma, dle výše investičních nákladů, a dle požadovaného rozsahu.

Dobrá rada: Zdarma! Nešetřete na tom nejdůležitějším, na dobrém návrhu - je přímo závislá - kvalitní realizace!

* Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Pár slov závěrem: Návrh interiéru je autorská práce designera. Její časová i finanční náročnost je závislá zejména na rozsahu zadání a požadavků klienta. Návrh interiéru není možné zaměňovat s vizualizací. Vizualizace (kterou si můžete objednat jako samostatnou službu) je pouze výsledná fáze zpracovaného 3D projektu, které předchází odborná, časově náročná práce designera ve spolupráci nebo součinnosti s investorem. Časová náročnost zpracování komplexního návrhu bytu, vč. funkčních zón (kuchyně, koupelen), komunikačních zón (chodeb, schodišť) a obytných zón, (ložnic a pokojů), který následně slouží jako podkladová dokumentace pro realizaci všech profesí, trvá přibližně 1-2 měsíce práce designera.

Každý prostor je jiný, každý investor je individuální a může mít specifické požadavky a stejně tak individuální může být cena i náročnost zpracování každého projektu. Cenu návrhu interiéru ovlivňuje více faktorů, ale především je to kombinace rozsahu požadavků klienta s velikostí a členitostí prostoru. Dle konkrétní specifikace požadavků a na základě předaných podkladů (půdorys místnosti) obdržíte přesnou a nezávaznou cenovou nabídku. Výše uvedené ceny slouží pro Vaši základní představu. Z pohledu investice, kvalitním a promyšleným designem interiéru a následnou realizací zvýšíte hodnotu nemovitosti, vždy minimálně o vynaloženou částku jak na práci designera, tak na celkovou realizaci. A z jiného úhlu pohledu, si díky kvalitní práci designera a samozřejmě také řemeslníků, zpříjemníte každodenní život.

 

Máte přehled o cenách realizace, rekonstrukce bytu, o cenách práce řemeslníků?

pokud ne, je možné si ho udělat, třeba zde:

 

  • Pořizovací cena bytu (v Praze): 50.000,-Kč/m2.
  • Cena návrhu interiéru za 1m2 v průměru: 500 Kč/1m2 (1% z pořizovací ceny 1m2 bytu).
  • Cena standardní (laminátové, dřevěné) podlahy, keramické dlažby v průměru: 500 Kč/m2.
  • Cena práce obkladače za 1m2 pokládky keramické dlažby nebo obkladu: 300-500 Kč/m2, (dle formátu obkladu, dlažby).
  • Cena standardní rekonstrukce cihlového nebo panelového bytu 2+1, 3+1 v celkovém rozsahu (koupelna, podlahy, nové rozvody inž. sítí, vybavení + nový nábytek) se pohybuje v rozmezí: min. 300 000-1 000 000,-Kč (cenu realizace ovlivňuje velikost bytu, množství vestavného nábytku a zařízení a zejména kvalita použitých materiálů produktů, vybavení vč. doplňků)
  • Cena návrhu interiéru s podkl.dokumentací pro realizaci rekonstrukce bytu - v odpovídajícím rozsahu 2+1, 3+1 koresponduje s výší investičních nákladů do realizace v rozmezí 5 - 10% investičních nákladů (v ceně je zahrnuto: návrh koupelny, kuchyně, návrhy 2-3 pokojů, haly, vestavného nábytku, mobiliáře, podklady pro cenové nabídky a technickou výkresovou dokumentaci pro realizaci, všech profesí).
     
  • Cena návrhu samostatné kuchyně od designera, který zpracovává více variant možností daných prostorem pro Váš výběr nejlepšího řešení, se pohybuje v rozsahu 1000 Kč/bm. (Práce na designu kuchyně může trvat 1-3 dny dle velikosti, náročnosti, a také Vaší součinnosti, při schvalování a výběru řešení, materiálů, spotřebičů, apod).
  • Cena montáže kuchyně (i obch. řetězců) se běžně pohybuje v rozmezí 1500 - 2000 Kč/bm, k tomu 600 Kč za každý připojený spotřebič, a práce montážníků (2 osob) na středně velké kuchyňské sestavě ve tvaru L/U trvá max. 1-2 dny, a zaplatíte za ni celkem 15-20 tis. Kč.

 

Investice do kvalitního návrhu interiéru, je vždy zlomkem v porovnání s výší investic do vlastní realizace!